Klasyka i romantyzm czyli dekoracja ślubna w odcieniach ecru

Klasyka i romantyzm czyli dekoracja ślubna w odcieniach ecru

Klasyka i romantyzm, czyli krótko o tym, jak powstawała dekoracja na uroczystość zaślubin Eweliny i Krystiana. Dekoracja kościoła, sali ślubnej oraz wykonanie bukietu dla Panny Młodej a także bukiecika do butonierki dla Pana Młodego było moim zadaniem. Na początku starannie dobraliśmy z Narzeczonymi kolor oraz motyw przewodni dekoracji. Po obejrzeniu sali weselnej oraz kościoła spośród zaproponowanych motywów dekoracyjnych Narzeczeni zdecydowali się na ponadczasową klasykę przyprawioną odrobiną romantyzmu w kolorze ecru.

kwiaty na stół państwa młodych

Wybór motywu przewodniego dekoracji

Delikatność, klasyka i romantyzm. Biel, ecru oraz duża dawka zielonych dodatków stanowiły motyw przewodni dekoracji ślubnych Eweliny i Krystiana. Narzeczeni po solidnej selekcji dobrali odpowiedni dla siebie styl dekoracji sali weselnej, wystroju kościoła, oraz kompozycji bukietu ślubnego. Styl Klasyczny z nutą romantyzmu stał się przewodnim motywem dekoracyjnym. 

dekoracje stołów weselnych we Wrocławiu

Bazową dekoracji sali weselnej stał się styl klasyczny, czyli oszczędność w detalach, nienachalna kolorystyka z nutą romantyzmu wybrzmiewającą w luźno ułożonych bukietach, stylowych różach koloru ecru.

Ozdoby to nie tylko kwiaty

Zielone dodatki tworzyły przyjemny kontrast razem z dekoracją sali w kolorze ecru. Wysokie świeczniki , delikatne dodatki ze wstążek,luźne bukiety z dużą dawką zieleni, ozdobnych lisków oraz trawy, nadały wizualnie „smaku„ sali weselnej.

wystrój sali weselnej zieleń

Bukiet Panny Młodej

Bukiet Panny Młodej wykonałam z róż ecru oraz rustykalnych dodatków zieleni.

bukiet panny młodej
wiązanka Panny Młodej
bukiet ślubny z róż
bukiety ślubne z biało-różowych róż
bukiety ślubne z biało-różowych róż

Dekoracja kościoła

Oszczędna, bazująca na delikatnych akcentach przystrojonych ławek, nie szablonowe połączenie dekoracji krzeseł Pary Młodej oraz Świadków tworzyły aranżację dekoracji kościoła. Tak jak na sali balowej rustykalny styl z kwiatami w kolorze ecru był motywem przewodnim. 

dekoracja kościoła na ślub we Wrocławiu
jasna dekoracja kościoła na ślub we Wrocławiu
najpiękniejsze dekoracje kościoła na ślub Wrocław

Za kulisami tworzenia dekoracji

dekoratora ślubna przy dekorowaniu
florystyka ślubna Wrocław
świeże kwiaty na ślub
dekoracje stołów na przyjęcie weselne styl rustykalny

Trwają zapisy na rok 2019. Jeżeli chcesz abym wykonała taką dekorację na Twoim ślubie napisz do mnie 😉

Zapisy 2019

Zarezerwuj datę

Dodaj komentarz